Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Save
hu: Mentés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filters
hu: Szűrők

en: Source
hu: Forrás

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Translation
hu: Fordítás

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: Add translation
hu: Fordítás hozzáadása
