Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Filters
km: តម្រង
