Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Source
ps: سرچينه

en: Translation
ps: ژباړه
