Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Translation
sr: Превод
