Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Published
bs: Objavljeno

en: Filters
bs: Filteri

en: Source
bs: Izvor

en: Translation
bs: Prevod
