Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: Filters
es: Filtros

en: Source
es: Origen

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Translation
es: Traducción

en: Source language
es: Idioma de origen

en: Add translation
es: Añadir traducción
