Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Filters
et: Filtrid

en: Source
et: Allikas

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Translation
et: Tõlge

en: Source language
et: Algne keel

en: Add translation
et: Lisa tõlge
