Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Source
fi: Lähde

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Translation
fi: Käännös

en: Source language
fi: Lähdekieli

en: Add translation
fi: Lisää käännös
