Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Filters
id: Filter

en: Source
id: Sumber

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Translation
id: Terjemahan

en: Source language
id: Sumber bahasa
