Simple entity translations (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Save
nn: Lagre

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Filters
nn: Filter

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Unpublished
nn: Upublisert
