Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Source
eu: Iturburua

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Add translation
eu: Itzulpena erantsi
