Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Add translation
fil: Magdagdag ng pagsasaling-wika
