Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save
is: Goym

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Filters
is: Filtur

en: Unpublished
is: Ikki givið út
