Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Filters
cs: Filtry

en: Source
cs: Zdroj

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Translation
cs: Překlad

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk
