Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Source
el: Πηγή

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης
