Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Source
nl: Bron

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Translation
nl: Vertaling

en: Source language
nl: Brontaal

en: Add translation
nl: Vertaling toevoegen

en: Target language
nl: Doeltaal
