Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Filters
pl: Filtry

en: Source
pl: Źródło

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Add translation
pl: Dodaj tłumaczenie
