Simple entity translations (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Filters
sv: Filter

en: Source
sv: Källa

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Translation
sv: Översättning

en: Source language
sv: Källspråk

en: Add translation
sv: Lägg till översättning
