Simple Facebook Pixel (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Statistics
et: Statistika

en: Role
et: Roll

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Entity
et: Olem

en: About
et: Programmist
