Simple Facebook Pixel (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Statistics
hr: Statistike

en: Role
hr: Uloga

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Purchase
hr: Prodaja

en: About
hr: Opis
