Simple Facebook Pixel (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Events
lt: Įvykiai

en: Role
lt: Rolė

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Entity
lt: Esybė

en: About
lt: Apie
