Simple Facebook Pixel (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Events
oc: Eveniments

en: Role
oc: Ròtle

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Entity
oc: Entitat

en: About
oc: A prepaus
