Simple Facebook Pixel (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Role
pl: Rola

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Entity
pl: Encja

en: About
pl: O stronie
