Simple Facebook Pixel (2.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Events
gl: Eventos

en: Role
gl: Rol

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Entity
gl: Entidade

en: About
gl: Información
