Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta10) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Events
el: Γεγονότα

en: Role
el: Ρόλος

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Entity
el: Οντότητα

en: About
el: Περί
