Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
ja: 統計

en: Events
ja: イベント

en: Role
ja: 役割

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Entity
ja: エンティティ

en: About
ja: アバウト
