Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
ro: Statistici

en: Events
ro: Evenimente

en: Role
ro: Rol

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Entity
ro: Entitate

en: About
ro: Despre
