Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Statistics
da: Statistik

en: Events
da: Begivenheder

en: Role
da: Rolle

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: About
da: Om
