Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta6) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Events
fr: Évènements

en: Role
fr: Rôle

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Entity
fr: Entité

en: Purchase
fr: Acheter

en: About
fr: À propos
