Simple Facebook Pixel (8.x-1.0-beta9) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Role
fi: Rooli

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Entity
fi: Entiteetti

en: About
fi: Tietoja
