Simple Facebook Pixel (8.x-1.00) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Events
es: Eventos

en: Role
es: Rol

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Entity
es: Entidad

en: Purchase
es: Compra

en: About
es: Acerca de
