Simple Facebook Pixel (8.x-1.00) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: About
ta: பற்றி
