Simple Facebook Pixel (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Events
eu: Gertaerak

en: Role
eu: Rol

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Entity
eu: Entitatea

en: About
eu: (r)i buruz
