Simple Facebook Pixel (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Events
vi: Sự kiện

en: Role
vi: Vai trò

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: About
vi: Giới thiệu
