Simple Forum (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ
