Simple Forum (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: comments
ca: comentaris

en: Rating
ca: Valoració
