Simple Forum (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: Categories
cs: Kategorie

en: Custom
cs: Vlastní

en: Comment
cs: Komentář

en: comments
cs: komentáře

en: Node Id
cs: ID uzlu
