Simple Forum (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Categories
da: Kategorier

en: Custom
da: Tilpasset

en: Comment
da: Kommentar

en: comments
da: kommentarer

en: User Id
da: Bruger-ID

en: Rating
da: Bedømmelse

en: Node Id
da: Node ID
