Simple Forum (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Categories
de: Kategorien

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Comment
de: Kommentar

en: Id
de: ID

en: comments
de: Kommentare

en: User Id
de: Benutzer-ID

en: Rating
de: Bewertung

en: No records found
de: Keine Einträge gefunden

en: No users found
de: Keine Benutzer gefunden
