Simple Forum (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: comments
el: σχόλια
