Simple Forum (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Rating
eo: Pritaksado
