Simple Forum (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: comments
eu: iruzkin

en: Node Id
eu: Nodo Id-a
