Simple Forum (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Custom
fi: Oma

en: Comment
fi: Kommentti

en: Id
fi: Tunniste

en: comments
fi: kommentit

en: Rating
fi: Arvio
