Simple Forum (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Id
hu: Azonosító

en: comments
hu: hozzászólások

en: Rating
hu: Értékelés

en: Node Id
hu: Tartalomazonosító
