Simple Forum (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Custom
ja: カスタム

en: Comment
ja: コメント

en: Id
ja: ID

en: comments
ja: コメント

en: User Id
ja: ユーザーID

en: Rating
ja: レーティング
