Simple Forum (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Categories
kk: Категория

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Rating
kk: Рейтинг
