Simple Forum (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: comments
my: မှတ်ချက်များ
