Simple Forum (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Categories
nl: Categorieën

en: Custom
nl: Aangepast

en: Comment
nl: Reactie

en: Id
nl: ID

en: comments
nl: reacties

en: Rating
nl: Waardering
