Simple Forum (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar

en: Rating
nn: Karakter
