Simple Forum (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Categories
oc: Categorias

en: Custom
oc: Personalizat

en: Comment
oc: Comentari

en: comments
oc: comentaris
